Webgrind Łukasz Tymiński

Home / Webgrind Łukasz Tymiński

Firma w początkowej fazie zajmowała się tworzeniem stron i sklepów internetowych. Z czasem wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu e-shopów i uruchomiliśmy jeden ze swoich pierwszych sklepów i na dobre zagościliśmy w branży e-commerce.

Od 2013r. zajmujemy się handlem internetowym i prowadzeniem kilku e-sklepów których główną kategorią działania jest osprzęt instalacyjny w tym ekskluzywne gniazdka i włączniki włoskich, hiszpańskich czy niemieckich producentów.


Przez lata wypracowaliśmy doskonałe warunki u naszych dostawców dzięki czemu sprzedajemy produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

W 2017 otworzyliśmy w Toruniu ekskluzywny salon sprzedaży z osprzętem blisko 30 producentów (wszystkich dostępnych na polskim rynku). Zapraszamy na prezentacje.

Od 2016 roku jesteśmy autoryzowanym salonem i showroom’em Fibaro – polskiego producenta bezprzewodowej automatyki budynkowej. Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i montażem i serwisem systemu. Fibaro polecamy zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych chcących skosztować komfortu zagwarantowanego obsługą biura czy domu z poziomu smartfona.

Mając na uwadze jak ważnym elementem wystroju wnętrza jest dopasowany osprzęt instalacyjny zgłębiliśmy tajniki  panujących aktualnie nurtów proponowanych przez architektów. Pośród oferowanych nowoczesnych rozwiązań jedno wyjątkowo przypadło nam do gustu.

Chodzi o napinane sufity. Od początku roku 2017 oferujemy montaż tego typu sufitów na terenie Torunia i okolic. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tą technologią i do naszego salonu. Sufity te robią piorunujące wrażenie. Zdjęcia w internecie nie oddają tego nawet w 50%.

Zaufało nam już wiele firm zatem serdecznie zapraszam do współpracy, również i Ciebie.