Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sharkele/domains/webgrind.pl/public_html/index.php on line 11 • webgrind.pl - autorski system zarządzania treścią wCms 2.0
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ZAMKNIJ
tworzenie stron www
Dlaczego Twoja firma musi zaistnieć na Facebooku ?

Obecnie ponad 8mln Polaków ma konto na facebooku i tam właśnie coraz częściej szukają informacji, które ich interesują. Dlatego musisz dać im szansę się odnaleźć.

Facebook to doskonałe narzędzie do budowania i zacieśniania relacji między klientem a firmą oraz komunikacji z teraźniejszymi i przyszłymi kontrahentami.

Nie czekaj ! Dowiedz się co zrobić aby zaistnieć na facebooku.
Aktualnośći
 
www.fashionnails.pl
2013-05-22 22:05:00
Zakończyłem pracę nad sklepem internetowym www.fashionnails.pl oraz wprowadziłem wszystkie zamówione przez klienta zmiany i poprawki....
czytaj dalej

Fashion Nails
2013-04-17 12:58:00
Trwają prace nad sklepem internetowym z kosmetykami do paznokci. ...
czytaj dalej

www.salon-caroline.pl
2013-02-26 14:43:00
Trwają prace nad sklepem internetowym z sukniami ślubnymi. Do sklepu zostanie również utworzony fanpage na facebooku...
czytaj dalej

Nowy skrypt galerii zdjęć
2012-06-25 16:02:00
Już wkrótce zakończone zostaną pracę nad nowym skryptem obsługującym galerię zdjęć. Stu procentowa obsługa albumów i...
czytaj dalej

www.djka.pl
2012-05-21 12:28:00
Trwają ostateczne prace wdrożeniowe dla serwisu: www.djka.pl ...
czytaj dalej

» Autorski system zarządzania treścią wCms 2.0

System zarządzania treścią wCms pozwala na swobodną obsługę treści i zawartości strony internetowej, z którą jest zintegrowany. Jego intuicyjna budowa i rozwijane menu z funkcjami doskonale nadają się do pracy nawet z niedoświadczonymi użytkownikami komputera. Instalacja polega edycji pliku z konfiguracją gdzie należy podać adres serwera MySQL, nazwę bazy danych, nazwę oraz hasło użytkownika, po czym należy wgrać pliki na serwer. Pozwala na dodanie nielimitowanej ilości podstron i grupowana ich. Edycja podstron jak i aktualności odbywa się przy pomocy Open source’owego serwerowego edytora tekstu i HTML CKEditor 3.0 dzięki czemu bez znajomości języków programowania HTML czy PHP można edytować treść strony internetowej. Treść stron jak i aktualności przechowywana jest w bazie danych MySQL.

WCMS1 WCMS2 WCMS3

Galeria zdjęć obsługuje podział na albumy, można natomiast wyłączyć obsługę albumów i korzystać z jednego albumu głównego. Dodawanie jak i usuwanie zdjęć jest odbywa się przez wewnętrzny interfejs. Wyświetlanie zdjęć na stronie odbywa się wg ściśle określonych parametrów tj. ilość zdjęć w wierszu, ilość zdjęć w kolumnie oraz wielkość miniatury. Zdjęcia wyświetlają się za pomocą efektownego skryptu Shadowbox.

System posiada możliwość zintegrowania z portalami społecznościowymi typu facebook, tweeter czy polska nasza klasa. Dodatkowo można podłączyć CMS pod narzędzie do monitorowania ruchu Google Analytics. W zakładce „kontakt” wyświetlać można mapę wygenerowaną automatycznie na bazie podanego adresu, za pomocą Google MapsApi oraz zdefiniowany przez użytkownika formularz kontaktowy.

Wymagania: Do prawidłowego działania wCms wymaga PHP w wersji 5.0, MySQL oraz około 20MB przestrzeni dyskowej na serwerze.

Podziel się ze znajomymi Podziel się ze znajomymi Podziel się ze znajomymi Podziel się ze znajomymi Podziel się ze znajomymi Podziel się ze znajomymi Podziel się ze znajomymi